Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MasterSwim.

Półkolonie i Obozy

Kontakt

Instruktor Pływania Kamil Żywiołowski

tel 798 544 024

Kontakt

 

 

Kryta Pływalnia Troclik

Zajęcia odbywają się na Pływalni Troclik w Bielsku-Białej 

szkoła pływania bielsko

Pływanie - SportoweFakty.pl

 1. Prawidłowa technika wiosłowania na stojąco na desce SUP
  Wiosłowanie na desce SUP nie jest na szczęście skomplikowane. W celu ominięcia złych nawyków powinieneś nauczyć się prostych technik i konsekwentnie się ich trzymać w trak-cie treningów. Czytaj więcej »
 2. Amerykanie ich pokochali - rozpoznaj sportowców z USA!
  Amerykanie mają mentalność zwycięzców. Ale mają też fantastycznych sportowców, których kibice wręcz kochają. Twoim zadaniem jest zatem poprawnie rozpoznać ich na zdjęciach. Jak zawsze - życzymy powodzenia! Czytaj więcej »
 3. Sportowcy, którzy wzruszali nas do łez - rozpoznaj ich na zdjęciach!
  Sportowcy, którzy trafili do naszej najnowszej zabawy, w przeszłości wzruszali nas do łez. Odnosili sukcesy, kradli serca kibiców. Twoim zadaniem, jak zawsze, jest poprawnie rozpoznać ich na zdjęciach. Powodzenia! Czytaj więcej »
 4. Naukowcy łapią się za głowy. Polak pobił rekord Guinnessa
  Polak zaprzeczył naukowym teoriom. W wodzie o temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza spędził ponad półtorej godziny i przepłynął w tym czasie aż sześć kilometrów. Miał na sobie tylko kąpielówki i czepek. To nowy rekord świata i Guinnessa. Czytaj więcej »
 5. Sportowcy w filmach i serialach - sprawdź, co o nich wiesz!
  Wielu sportowców z Polski i świata miało okazję wystąpić w filmie lub serialu. Część z nich w naprawdę dużych produkcjach. A zatem stawiamy przed tobą nowe wyzwanie - sprawdź, czy pamiętasz te historie. Powodzenia! Czytaj więcej »
 6. Wylicza, które kraje najmocniej walczą o zakaz dla Rosjan. "Nadal jesteśmy za mali"
  - Całkowity bojkot igrzysk przez naszych sportowców ma sens tylko, gdy wspólnie z nami taką samą decyzję podejmie wiele europejskich krajów - uważa prezes PZP Otylia Jędrzejczak. Wybitna pływaczka wyjaśnia swoje stanowisko w sprawie startów Rosjan. Czytaj więcej »
 7. Kolejni Rosjanie zmieniają obywatelstwo. "Nie uważamy tego za zdradę"
  Rosyjscy sportowcy szukają rozwiązań pozwalających na powrót do swobodnej rywalizacji w rozmaitych zawodach. Pojawiły się doniesienia, że Anastazja Kirpicznikowa i Mark Nikołajew zmienią obywatelstwo. To wywołało sporo emocji w ich ojczyźnie. Czytaj więcej »
 8. Rosjance zaproponowano zmianę obywatelstwa. Reakcja?
  Anna Jegorowa to utytułowana rosyjska pływaczka. W rozmowie z Match TV podkreśliła, że otrzymała ofertę zmiany obywatelstwa, ale "nie może zdradzić swojego kraju". Opisała także, z jakimi reakcjami spotyka się w Europie. Czytaj więcej »
 9. Sygnał dla świata sportu. To oni popierają atak Rosji
  Ukraińcy upublicznili nazwiska sportowców z Rosji i Białorusi popierających inwazję na terytorium Ukrainy. Znanych twarzy nie brakuje. Czytaj więcej »
 10. Polska medalistka olimpijska. "Bezsensownie nas męczono. Miłość do sportu uciekała wraz z każdym treningiem"
  Agnieszka Czopek, pierwsza polska medalistka olimpijska w pływaniu, opowiada o katorżniczych treningach, szybkim końcu kariery, pracy w nowej roli i zaangażowaniu religijnym. Czytaj więcej »

Misja

Profesjonalna nauka pływania, doskonalenie stylów pływania, wzmocnienie wytrzymałości, przełamywanie lęku przed wodą
Misja - czytaj więcej

Zajęcia

Nauka pływania i doskonalenie stylów pływania, przygotowanie na uczelnie wyższe oraz do kursów ratowniczych, egzaminy na kartę pływacką.
Zajęcia - czytaj więcej

Cennik

Cennik nauki pływania uwzględnia zarówno jak zajęcia indywidualne jak i grupowe. Zajęcia indywidualne (1-3 osób), grupowe (min. 5 osób).


Cennik - czytaj więcej

Zalety Pływania

Pływanie wpływa na cały organizm, wzmacnia, odpręża, relaksuje, pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała oraz poprawia samopoczucie
Zalety - czytaj więcej