Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MasterSwim.

Półkolonie i Obozy

Kontakt

Instruktor Pływania Kamil Żywiołowski

tel 798 544 024

Kontakt

 

 

Kryta Pływalnia Troclik

Zajęcia odbywają się na Pływalni Troclik w Bielsku-Białej 

szkoła pływania bielsko

Pływanie - SportoweFakty.pl

 1. Jędrzejczak postawiła na swoim. Kadra ma nowych opiekunów
  Choć miniony sezon był dla polskich pływaków dość udany, to nie uchroniło to głównego opiekuna kadry, Piotra Gęgotka przed dymisją. Prezes PZP w końcu wprowadziła swój plan i do pracy z kadrą zaangażowała Pawła Wołkowa i Jakuba Karpińskiego. Czytaj więcej »
 2. Rekordziści Polski - rozpoznaj na zdjęciach sportowców!
  Czas na kolejną zabawę w naszym serwisie. Tym razem trafili do niej rekordziści Polski w różnych dyscyplinach, choć głównie w lekkoatletyce. Twoim zadaniem jak zawsze jest poprawne rozpoznanie ich na zdjęciach. Powodzenia! Czytaj więcej »
 3. Wojna wygnała ją z Kijowa, znalazła dom w Warszawie. "To świetne miejsce do życia, ale brakuje mi domu"
  - Warszawę uważam za świetne miasto do życia, jednak brakuje mi domu. Wrócę tam kiedy tylko będę mogła. Już do wolnej Białorusi, bez Łukaszenki - mówi Alaksandra Hierasimienia, medalistka olimpijska, którą rok temu wojna zmusiła do wyjazdu z Kijowa. Czytaj więcej »
 4. Rozpoznaj najlepsze polskie sportsmenki. Dwa błędy to już dużo
  50 zdjęć i 50 poprawnych odpowiedzi. Same gigantki polskiego sportu. Dla ułatwienia podajemy dyscyplinę sportu, w której zasłynęły. Pochwal się wynikiem w komentarzu. Czytaj więcej »
 5. Jesteśmy najlepsi w jednym z najniebezpieczniejszych sportów świata
  Nie ma listy najniebezpieczniejszych sportów świata bez freedivingu, czyli nurkowania bez butli z powietrzem. A już mało kto wie, że w tej dyscyplinie najlepsi na świecie są Polacy i trenują w specjalnym basenie tuż pod Warszawą. Czytaj więcej »
 6. Firma rodzinna. Dziewczyna na medal
  Niezwykła historia Katarzyny Wasick. Gdy drugi raz weszła do tej samej wody, nagle okazało się, że bije rekordy, jest naszą wielką szansą na olimpijskie złoto. Opłacało się na chwilę porzucić pracę w instytucie badań klinicznych. Czytaj więcej »
 7. Kolejny cios dla Rosji. Znów straciła wielką imprezę
  Od rozpoczęcia przez Władimira Putina wojny w Ukrainie Rosja jest omijanym miejscem przez międzynarodowy sport. Tym razem będzie podobnie, bowiem z kraju agresora zostały przeniesione mistrzostwa świata w pływaniu 2025. Czytaj więcej »
 8. Sportowcy-politycy z całego świata - rozpoznaj ich na zdjęciach!
  Wielu sportowców ciągnie do polityki, zwłaszcza po zakończeniu zawodowej kariery. Mamy zatem dla ciebie kolejne wyzwanie - rozpoznaj ich bezbłędnie na zdjęciach. To przedstawiciele z całego świata. Powodzenia! Czytaj więcej »
 9. Aktorzy, którzy byli sportowcami - rozpoznaj ich na zdjęciach!
  Tym razem mamy dla ciebie nietypową zabawę. Do naszego quizu trafili... aktorzy, którzy w młodości próbowali swoich sił w sporcie. Twoim zadaniem jest oczywiście poprawne rozpoznanie ich na zdjęciach. Powodzenia! Czytaj więcej »
 10. Najlepsi sportowcy w Polsce według kibiców - rozpoznaj ich na zdjęciach!
  W ostatnim plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Polsatu zebrali najwięcej głosów. Czy jesteś w stanie rozpoznać na zdjęciach najlepszych, lub zdaniem innych - najpopularniejszych sportowców w Polsce? W kilku przypadkach może nie być łatwo! Czytaj więcej »

Misja

Profesjonalna nauka pływania, doskonalenie stylów pływania, wzmocnienie wytrzymałości, przełamywanie lęku przed wodą
Misja - czytaj więcej

Zajęcia

Nauka pływania i doskonalenie stylów pływania, przygotowanie na uczelnie wyższe oraz do kursów ratowniczych, egzaminy na kartę pływacką.
Zajęcia - czytaj więcej

Cennik

Cennik nauki pływania uwzględnia zarówno jak zajęcia indywidualne jak i grupowe. Zajęcia indywidualne (1-3 osób), grupowe (min. 5 osób).


Cennik - czytaj więcej

Zalety Pływania

Pływanie wpływa na cały organizm, wzmacnia, odpręża, relaksuje, pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała oraz poprawia samopoczucie
Zalety - czytaj więcej